تعمیرات ماشین لباسشویی تخصصی با قطعات اورجینال

تعمیرات ماشین لباسشویی شما به سهولت انجام می شود.

یکی از تخصصی ترین شاخه های تعمیرات لوازم خانگیتعیمرات ماشین لباسشویی است. رفته رفته این زمینه پیش رفت کرده و روش های مختلف و مدل های مختلف روانه بازار می شود. تعمیر کاران با تجربه و متخصص شرکت آاگ تعمیر انواع ماشین لباسشویی را با قطعات اورجینال و با کیفیت ارائه می کنند.
شما می توانید نکات مهم در زمینه نگهداری و استفاده بهینه از ماشین لباسشویی را از تعمیر کاران بپرسید و بهره وری و عمر مفید ماشین لباسشویی را بالا ببرید.
افتخار ما این است که طی سالها مشتریان ناراضی از لحاظ قیمت و خدمات نداشته ایم.
تمامی مشتریان که در طی این سال‌ها ما را برای اولین بار برای خدمات‌دهی به خود انتخاب کرده‌اند به مشتریانی وفادار برای ما تبدیل‌شده‌اند و بسیاری از مشتریان به‌واسطه معرفی ایشان با ما آشنا شده‌اند.
چه زمان نیاز است که شما با تعمیرگاه مجاز ماشین لباسشویی برای تعمیر ماشین لباسشویی خود تماس بگیرید؟
تمامی افرادی که از ماشین لباسشویی در منزل خود استفاده می‌کنند بر این باورند که یکی از ضروری‌ترین لوازم خانه بوده و در صورت خرابی ماشین لباسشویی هر چه سریع‌تر باید برای تعمیر آن اقدام کرد ولی آیا لازم است که در صورت بروز هر مشکلی با تعمیرگاه ماشین لباسشویی تماس گرفت؟
با ماتماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم و در صورت لزوم و نیاز با تعیین و زمانبندی وقت کارشناس به محل شما اعزام شود.
مثلاً اگر هنگام خشک‌کردن لباس لرزش‌ها و تکان‌های شدید احساس کنید این‌یک مشکل اساسی است که اگر در همان ابتدا به آن رسیدگی شود مشکلی به وجود نمی‌آورد ولی اگر دائماً باوجود این مشکل از لباسشویی استفاده شود به‌تمامی قطعات آسیب رسانده و هزینه تعمیرات سنگینی را به شما تحمیل خواهد کرد
. درحالی‌که شما با تراز کردن ماشین لباسشویی می‌توانید این مشکل را برطرف کنید پس ما به شما پیشنهاد می‌دهیم که حتماً با کارشناسان ما در نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی تماس گرفته و مشکلات خود ر ا با ما مطرح کنید.

برنامه ی انعطاف پذیر

شما میتوانید قرار تعمیر ماشین لباسشویی خودتان را به صورت آنلاین یا به صورت تلفنی درهر زمانی رزرو، تغییر یا لغو کنید.

به روز رسانی قرار

ما راجع به زمان قرار تعمیر ماشین لباسشویی تان با پیام، ایمیل یا تلفن (هرکدام که شما ترجیه بدهید) به شما اطلاع می دهیم.

برنامه های محافظتی

از تمام لوازم و سیستم های خانگی خود محافظت کنید. از کارشناس متخصصی که به محل شما مراجعه می کند بپرسید که چگونه می توانید با گارانتی خانگی صرفه جویی کنید.

دلایلی که شرکت آاگ را از دیگر خدمات دهندگان متمایز می کند.

•  اولین تعمیرات لوازم خانگی متخصص و معتبر با قطعات اورجینال در ایران
•  کلیه تعمیرات لوازم خانگی با قطعات اورجینال و بهترین کیفیت ارائه می شود
•  کارشناسان متخصص آاگ به طور متوسط 11 سال سابقه دارند
•  کلیه موارد و هر آموزشی که لازم است به شما داده خواهد شد
•  در کمترین زمان خدمات دهی به شما برنامه ریزی می شود

درباره لوازم خانگی مطالعه کنید

عمر ماشین ظرفشویی خودرا افزایش بدهید

6 نکته برای افزایش عمر ماشین ظرفشوییتان و تمیز و براق نگه داشتن ظروف برای سالهای بیشتر سرکه،سفیدکننده … وپودرمیوه ای؟ اینها فقط مقداری ازمواد جادویی که به داشتن ماشین ظرفشویی تمیز و کارآمد با عمر طولانی کمک می کند، هستند.

ادامه مطلب

تاریخچه ماشین لباسشویی

نخستین نوع ماشین لباسشویی در سال ۷۱۷۱ اختراع شد و آن تخته شستشو بود، اما در سال ۷۷۱۱ ویلیام بلک استون، بازرگان و تولیدکننده ذرت اهل ایندیانا، برای همسرش یک هدیه تولد ساخت که ماشینی بود که کثیفی ها را از روی لباس ها می شست و پاک می کرد.

ادامه مطلب

نکاتی مهم در استفاده از جارو برقی

جارو برقی دستگاهی است که با استفاده از یک پمپ هوا برای ایجاد یک خلاء نسبی گرد و غبار و خاک را به بالا می کشند. جاروبرقی، که در منازل و همچنین در صنعت استفاده می شود، در انواع اندازه ها و باتریها وجود دارد.

ادامه مطلب

نکات استفاده ازمایکروفر (مایکروویو )

مایکرو پسوندی برای ریز و کوچک بودن است و ماکرو پسوندی برای بزرگ بودن .مایکروویو یعنی امواج ریزی که دارای فرکانس بالا و طول موج کم است این در حالی است که ماکروویو عکس آن است .

ادامه مطلب

در تماس باشید

کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیستری را برای طراحان رایانه ای و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیستری را برای طراحان رایانه ای و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.