تعمیرات ظرف شویی تخصصی با قطعات اورجینال

تعمیرات ظرف شویی شما به سهولت انجام می شود.

تعمیر ماشین ظرفشویی شود موریس توسط کارشناسان با تجربه شرکت آاگ در کمترین زمان تنها با تماس شما امکان پذیر است. پس از تماس شما همکاران برنامه بازید و تعمیر ماشین ظرف شویی شما را با اولویت بالا برنامه ریزی و زمان بندی خواهند کرد. البته شما قادر خواهید بود که این زمان بندی را با توجه به شرابط خود تغییر دهید.
تعمیرات ماشین ظرفشویی ال جی. ال جی یکی دیگر از برندهای معروف و پر مصرف است و تعمیرات آن نیر از پشتیبانی معتبری برخوردار می باشد. لازم به توضیح است که در کلیه تعمیرات شرکت آاگ از قطعات اصلی و اورجینال استفاده می شود. هم اکنون برنامه بازدید و تعمیر دستگاه خود را از طریق صفحه تماس با ما زمان بندی کنید.
تعمیر ماشین ظرفشویی بوش برند بوش یکی از قدیمی ترین برندها و معتبر ترین برندها ست. چیزی که در تمام ماشین های ظرف شویی یکسان است شست و شوی تمیز و با دقت ظروف است. اما نکته متمایز کننده در برند های مختلف مصرف برق، آب و طول عمر دستگاه است. عیب یابی ماشین ظرفشویی بوش توسط متخصصین مجرب شرکت آاگ انجام می شود.
با توجه به اعتبار خوبی که برند سامسونگ در لوازم خانگی کسب کرده است تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ یکی از مواردی است که درخواست بالایی دارد. شرکت آاگ با در اختیار داشتن کارشناسان مجربی که شناخت کافی از این برند دارند، بهترین خدمات را به شما ارائه خواهند کرد.
یکی از مواردی که ممکن است با آن مواجه شوید، علت روشن نشدن ماشین ظرفشویی است. در اولین مراحل عیب یابی کابل برق را چک کنید و از صحت عملکرد منبع تغذیه اطمینان حاصل کنید. اگر همچنان مشکل پا برجاست تنها کافیست با ما تماس بگیرید.
یکی دیگر از مواردی که شاید مشکلی نباشد اما عملکرد دستگاه رضایت شما را جلب نمی کند علت تمیز نشستن ماشین ظرفشویی می باشد. در قدم اول نوع پودر شوینده و میزان آن را بررسی کنید، اگر مشکل برطرف نشد، ممکن است این مورد فنی باشد و نیاز به بررسی تخصصی داشته باشد.
تعمیرات گوناگون ماشین ظرفشویی مجیک با ظرفیت های مختلف از 4 نفره تا 14 نفره در مدل های رومیزی و ایستاده از جمله عیب یابی، تعمیر یا تعویض قطعات توسط کارشناسان مجرب این شرکت انجام می پذیرد.

برنامه ی انعطاف پذیر

شما میتوانید قرار تعمیر ماشین ظرفشویی خودتان را به صورت آنلاین یا به صورت تلفنی درهر زمانی رزرو، تغییر یا لغو کنید.

به روز رسانی قرار

ما راجع به زمان قرار تعمیر ماشین ظرفشوییتان با پیام، ایمیل یا تلفن (هرکدام که شما ترجیه بدهید) به شما اطلاع می دهیم.

برنامه های محافظتی

از تمام لوازم و سیستم های خانگی خود محافظت کنید. از کارشناس متخصصی که به محل شما مراجعه می کند بپرسید که چگونه می توانید با گارانتی خانگی صرفه جویی کنید.

دلایلی که شرکت آاگ را از دیگر خدمات دهندگان متمایز می کند.

•  اولین تعمیرات لوازم خانگی متخصص و معتبر با قطعات اورجینال در ایران
•  کلیه تعمیرات لوازم خانگی با قطعات اورجینال و بهترین کیفیت ارائه می شود
•  کارشناسان متخصص آاگ به طور متوسط 11 سال سابقه دارند
•  کلیه موارد و هر آموزشی که لازم است به شما داده خواهد شد
•  در کمترین زمان خدمات دهی به شما برنامه ریزی می شود

درباره لوازم خانگی مطالعه کنید

عمر ماشین ظرفشویی خودرا افزایش بدهید

6 نکته برای افزایش عمر ماشین ظرفشوییتان و تمیز و براق نگه داشتن ظروف برای سالهای بیشتر سرکه،سفیدکننده … وپودرمیوه ای؟ اینها فقط مقداری ازمواد جادویی که به داشتن ماشین ظرفشویی تمیز و کارآمد با عمر طولانی کمک می کند، هستند.

ادامه مطلب

تاریخچه ماشین لباسشویی

نخستین نوع ماشین لباسشویی در سال ۷۱۷۱ اختراع شد و آن تخته شستشو بود، اما در سال ۷۷۱۱ ویلیام بلک استون، بازرگان و تولیدکننده ذرت اهل ایندیانا، برای همسرش یک هدیه تولد ساخت که ماشینی بود که کثیفی ها را از روی لباس ها می شست و پاک می کرد.

ادامه مطلب

نکاتی مهم در استفاده از جارو برقی

جارو برقی دستگاهی است که با استفاده از یک پمپ هوا برای ایجاد یک خلاء نسبی گرد و غبار و خاک را به بالا می کشند. جاروبرقی، که در منازل و همچنین در صنعت استفاده می شود، در انواع اندازه ها و باتریها وجود دارد.

ادامه مطلب

نکات استفاده ازمایکروفر (مایکروویو )

مایکرو پسوندی برای ریز و کوچک بودن است و ماکرو پسوندی برای بزرگ بودن .مایکروویو یعنی امواج ریزی که دارای فرکانس بالا و طول موج کم است این در حالی است که ماکروویو عکس آن است .

ادامه مطلب

در تماس باشید

کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیستری را برای طراحان رایانه ای و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیستری را برای طراحان رایانه ای و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.